Kuidas see kõik algas?
Hei! Mõned nädalad on möödas ja need nädalad on minu jaoks olnud väga kiired. Sellegipoolest räägiksin täna lähemalt sellest, kuidas ma selle töökoha sain ja milliseid dokumente nõuti. Esiteks tehti minuga Skype'i teel töövestlus, mis ei tundunud üldse tüüpilise "Miks sa tahad meile tööle tulla?" töövestluse moodi. Küsiti hoopis pädevuse tõestamiseks küsimusi teatud olukordade põhjal, näiteks "Kuidas sa tagad patsiendi turvalisuse?" , "Mida sa teed, kui patsient helistab nädal pärast keemiaravi ja ütleb, et tal on kõrge palavik?" Kuna mul on varasem töökogemus onkoloogilises osakonnas, siis intervjueeritigi mind ametikohale sealses onkoloogia osakonnas, seetõttu ka küsimused, millest ma tõin eespool näited. Edasi nad lihtsalt tutvustasid enda haiglat ja lasid minul küsimusi esitada. Umbes nädala pärast tuli ka tööpakkumine, mille kohe vastu võtsin. Järgmiseks saadeti mulle hunnik ankeete, mis tuli printida, ära täita, uuesti arvutisse skännida ja n...